Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Altay Havalandırma Ustaları İle Türkiye'nin tüm noktalarında uygulama ve malzeme temini ile sizlere hizmet vermektedir. Büyük projelerinize özel çizim ve detaylandırma hizmetide vermekteyiz. Profesyonel kadromuz ile sizlere sorunsuz işçilik ve kalite sunuyoruz. 

Havalandırma Ustası İçin İrtibat: 0532 590 29 24

havalandirma-ustalari.jpghavalandirma-ustalari2.jpghavalandirma-ustalari3.pnghavalandirma-ustalari4.jpghavalandirma-ustalari5.pnghavalandirma-ustalari6.jpg

Havalandırma Nedir? 

Kapalı bir ortamın havasını değiştirmek amacıyla çeşitli yöntem ve araçların kullanılmasına havalandırma denir.Ortamdaki kirli havayı temizlerken diğer yandan ise biriken gazların çekilmesini sağlar. Canlılar için sağlıklı hava ortamı sağlar. Kötü kokuları çeker ve ortama oksijen girmesini sağlar.Doğal yolla dışarıdaki havanın içerideki havayla değişmesini sağlar Yada yapay yollarla mekanik araçlarla içerinin sağlıklı bir ortama dönüşmesini sağlar. Mekanik yollarla havalandırma,kapalı bölmelerdeki temiz havayı emen fanlarla yapılır. ,Havalandırma sistemleri genellikle dışarıya sıcak hava verir, özellikle eski yapılara ısı kazanımlı bir havalandırma yapmak büyük maliyetlerle mümkündür. Sızdırmazlık bantlı fabrikada monte edilir. Fabrikada monte edilmiş olan çift sızdırmazlık bileziği önceden oluşturulmuş yuvada aliminyum çinko bant ile sabitlenir.. Çevre dostudur. Çözücü içeren lehimleme katkı maddeleri kullanılmadan monte edilir.  Esnektir. Kanal sistemi kurulduktan sonra, potansiyel sızıntılara neden olmadan değiştirilip ayarlanabilir.