Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Mutfak havalandırması genel havalandırma uygulamalarından farklı olarak özel kurallara tabidir. Ortamda oluşan sıcak ve yağ içeri yüksek egzoz havası ile ihtiyaç duyulan yüksek miktardaki ve düşük hızdaki taze hava bu tür projelerin itina ile ele alınmasını gerektirmektedir. Öte yandan malzeme ve ekipman seçimi ortamın konforu ve hijyeni açsından çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu yüzden mutfak havalandırma uygulamaları projelendirilirken aşağıda belirtilen noktalara ve cihaz seçimlerine dikkat etmek gerekmektedir. Bu yazımızda bu tür projelerde kullanılan belli başlı havalandırma elemanlarını tanıyıp seçimleri üzerinde duracağız.
Mutfak Havalandırma İçin İrtibat: 0532 590 29 24

mutfak-havalandirma.jpgmutfak-havalandirma10.jpgmutfak-havalandirma11.JPGmutfak-havalandirma12.jpgmutfak-havalandirma13.jpgmutfak-havalandirma14.jpgmutfak-havalandirma15.jpgmutfak-havalandirma2.jpgmutfak-havalandirma3.jpgmutfak-havalandirma4.jpgmutfak-havalandirma5.JPGmutfak-havalandirma6.jpgmutfak-havalandirma7.jpgmutfak-havalandirma8.jpgmutfak-havalandirma9.jpg

ALTAY HAVALANDIRMA olarak Önceliğimiz  Kalite ve Müşteri memnuniyetini, güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktır. Yaptığımız işlerde farkımız  taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır. Tüm uygulamalarımız siz değerli müşterilerimizin beğeni ve isteği doğrultusunda zevkinize özel çözümler sunarak sanatkâr bir performans ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürme yolunda sizlere hizmet vermekteyiz. Dekorasyon bir detay sanatıdır ve bizler inanıyoruz ki siz değerli müşterilerimiz sanatın ve sanatkârın değerini ALTAY HAVALANDIRMA  ayrıcalığıyla mekanlarınıza taşıyacaksınız.