Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Restoranlarda, mutfak davlumbaz egzozlarındaki büyük egzoz ihtiyacından ve egzoz olarak atılan havanın taze hava olarak tekrar mekana verilmesi gerekliliğinden dolayı yatırım ve işletme maliyeti yüksek havalandırma sistemleri ortaya çıkar. Mutfaktan salona hava kaçmaması, salonun havalandırmasının sıcaklık, koku, hava hızları olarak konforu sağlaması gerekir. Bu nedenle restoran havalandırma sistemleri özellik arz ederler. Restoranlar havalandırma sistemlerinden dolayı m2 işletme maliyeti en yüksek ticari işlemeler arasındadır. Yükün büyük kısmı da davlumbazlardan gelir. Bu nedenle, öncelikle davlumbaz seçimi ve yerleşimi üzerinde hassasiyetle durulması gerekir. Davlumbaz seçim ve yerleşimi optimum hava debisi ile sonuca ulaşmak yanında yangın riskini minimuma indirmek açısından da çok önemlidir. Davlumbaz seçimi ve yerleşimi konusunda dikkat edilmesi gerekli hususların bir özetini Davlumbaz Seçimi ve Yerleşimi sayfamızda bulabilirsiniz.
Restoranlar Havalandırma İçin İrtibat: 0532 590 29 24

restoran-havalandirma.jpgrestoran-havalandirma10.jpgrestoran-havalandirma11.pngrestoran-havalandirma12.jpgrestoran-havalandirma2.JPGrestoran-havalandirma3.jpgrestoran-havalandirma4.jpgrestoran-havalandirma5.jpgrestoran-havalandirma6.jpgrestoran-havalandirma7.jpgrestoran-havalandirma8.jpgrestoran-havalandirma9.jpg

Otel, Hastane, İş Yerleri, Fabrika, Okul, Restoran, Düğün Salonları gibi yerler için Havalandırma Sistemlerini, A dan Z ye bütün sistem kendi kontrolümüzde Konusunda Uzman kadromuz ile yapmaktayız.