Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Altay Havalandırma Siyah Kanal İmalatı ile Sizlere Hizmet vermektedir. mutfak egzost, yangın tahliye, duman tahliye vs. tüm siyah boru imalatı tüm ebat ve ölçülerde imalat yapmaktayız.
Siyah Kanal İmalatı İçin İrtibat: 0532 590 29 24

siyah-kanal-imalati.jpgsiyah-kanal-imalati10.jpgsiyah-kanal-imalati11.jpgsiyah-kanal-imalati12.jpgsiyah-kanal-imalati13.jpgsiyah-kanal-imalati14.jpgsiyah-kanal-imalati15.jpgsiyah-kanal-imalati2.jpgsiyah-kanal-imalati3.jpgsiyah-kanal-imalati4.jpgsiyah-kanal-imalati5.jpgsiyah-kanal-imalati6.jpgsiyah-kanal-imalati7.jpgsiyah-kanal-imalati8.pngsiyah-kanal-imalati9.png

Havalandırma kanallarımız galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha ve yüksek mukavemetli, sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları ile imal edilmektedir. Havalandırma Kanalları Çeşitleri ve İşlevi Hava kanalları; flexible esnek havalandırma kanalları, dikdörtgen kesitli hava kanalları, dairesel kesitli hava kanalları, prizmatik kesitli hava kanalları ve poliüretandan imal havalandırma olmak üzere işletmelerdeki hava ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla dekoratif olarak imal edilirken göze de hitap edebilmesi amacı ile kendi içerisinde bir kaç çeşide ayrılır. Bu imalatların hepsinin asıl amacı aslına bakılır ise aynıdır.