Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Altay Havalandırma Türkiye'nin tüm noktalarında uygulama ve malzeme temini ile sizlere hizmet vermektedir. Büyük projelerinize özel çizim ve detaylandırma hizmetide vermekteyiz. Profesyonel kadromuz ile sizlere sorunsuz işçilik ve kalite sunuyoruz. 
İstanbul Havalandırma  İçin İrtibat: 0532 590 29 24

istanbul-havalandirma.jpgistanbul-havalandirma2.jpgistanbul-havalandirma3.jpgistanbul-havalandirma4.jpgistanbul-havalandirma5.jpgistanbul-havalandirma6.jpegistanbul-havalandirma7.jpgistanbul-havalandirma8.jpgistanbul-havalandirma9.jpg

Kapalı bir yerin havasını değiştirmek amacıyla çeşitli araçlar ve yöntemler kullanarak dışarıdan temiz hava verme veya hava akımı oluşturma işlemidir. İstenmeyen kötü havayı atmak ve temiz hava temin etmek iyi bir havalandırma sistemi kurmaktan geçmektedir. Hangi maddeyle çalışılırsa çalışılsın, iş yerinin havalandırılması kesinlikle şarttır. Ancak havalandırma; tehlikeli gazlara, tozlara, buhar ve dumanlara karşı çok sınırlı bir koruma sağlar. Etkili bir havalandırma sistemi, her işçi için kimyasal maddeye bulaşmamış, temiz bir nefes alma ortamını sağlar.