Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Yeni bir lokanta havalandırma işini de başarı ile tamamladık. Lokanta içi ocak üstü sistemini aspiratör ve binanın üzerine kadar çıkan havalandırma bacalarının üretim, plan ve montajını gerçekleştirdik. Havalandırma Fanları Kullandığımız havalandırma fanlarını uygulanacak mekanın genişliği, kullanım alanı ve ortaya çıkan atık hava üretiminin yoğunluğuna göre en uygun havalandırma fanları tarafımızca tespit edilerek sizin onayınızla montajı gerçekleştirilir.
İşyeri Havalandırma İçin İrtibat: 0532 590 29 24

is-yeri-havalandirma.jpgis-yeri-havalandirma10.jpgis-yeri-havalandirma11.jpgis-yeri-havalandirma12.jpgis-yeri-havalandirma2.jpgis-yeri-havalandirma3.pngis-yeri-havalandirma4.jpgis-yeri-havalandirma5.jpgis-yeri-havalandirma6.jpgis-yeri-havalandirma7.jpgis-yeri-havalandirma8.jpgis-yeri-havalandirma9.jpg

Uygulamada, genel havalandırma "normal koşullarda" (örnek; Yüksek ısı ve nem kaynaklarının, hava kirleticilerinin olmadığı odalarda) işyerinin büyüklüğüne, çalışan kişilerin sayısına ve yapılan işin temizliğine göre olarak değişir. Buna rağmen "normal" koşullardaki işyerleri için de aşağıdaki modeller işlev göreceğini düşünüyoruz.

İşyeri Havalandırma İçin İrtibat: 0538 295 65 35 - 0 532 139 0829